Ford Furgon Conect -05

Shitet nga: Blerim 21 Tet 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 450 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Explorer
Shes Ford Conect 1.8 TDCI intercoler i DOGANUAR Regjistrim i skaduar.
Viti i prodhimi 2005
Posedon KLIM A.C
Goma te reja M+S Sava
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe Motorike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim