FORD FIESTA -92

Shitet nga: stefan 25 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 299 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
ford fiesta 1.1 benzine ne gjendje shum te mir e regjistruar deri me 07.05.2016. ne rks tabela gomat i ka verore dhe dimnor, mund te kontaktoni dhe ne viber. . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim