FORD FIESTA -93

Shitet nga: Petrit 01 Dhj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet vetura e tipit ford fiesta, marshi manual, lënda djegese benzinë 1.1.
Numri i ulëseve 5. 3 dyrshe dhe shiberin.
Ngjyra e kuqe, vetura është në gjendje të rregullt, servisimi i kryer, bateri e re ( sapo blerë)
Vetura ka 1 vit regjistrim (05-11-2016). Dokumentacioni ne rregull, nuk është në hipotekë.
Përkthimi bëhet meniher pas blerjës. Nr. kontaktues 044/049 679-760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim