FORD FIESTA 1.4 AUTOMATIK VITI 2012 FLM U SHITE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 24 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
FORD FIESTA 1.4 benzin 2012 Automatik , klim, Abs ,srs , xhama elektronik , komanda ne tiomon , cd sharger fabrikisht , ne xhendje shum te mire teknike dhe optike dhe me liber te servisit me km oriigjinale , i doganuar dhe i saporexhistruar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim