FORD FIESTA

Shitet nga: Muhamed 21 Nën 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ne gjendje te regullt.regj.skaduar dhe i qlajmeruar me.kohe.1.3 b dhe gas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim