Ford Fiesta 1.4 TDCI

Shitet nga: Remzi Syla 16 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet vetura, Ford Fiesta 1.4 TDCI e sapo ardhur nga zvicrra.
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme dhe me shpenzime shum te vogla 4.5 litera ne 100 km.
Vetura posedon: Abs, central,radio cd,espe, goma te dimrit te reja, etj.
Te gjith te interesuarit mund te na kontaktoni.

Tel: 044/462/233 ose 049/518/088.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim