Ford Fiesta 1.4 benzin 2005 FLM U SHITE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 02 Nën 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford Fiesta 1.4 benzin abs srs klim cd sharger karrika me nxemje pasqyre elektronike interier mbrenda shum te rujten dhe te mire me 114 000 km te kalu ra me liber te servisit I importuar nga Suedia dhe ne xhendje shum shum te mire optike edhe teknike I pa doganuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim