Ford Fiesta -90

Shitet nga: Ilmi krasniqi 23 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes ford fiesta 1,6 disel viti 1990 ,ngjyre hiri,punon shum mire dhe hargjime shum te vogla,ka regjistrim rks edhe nja ni vit gati .
Vetura esht ne emer tim garantoj per gjithqka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim