Ford Fiesta -93

Shitet nga: muhamed 12 Dhj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford fiesta dy dyr 1.3 b dhe gas.reghistrim skaduar pa denim.ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim