Ford Fiesta benzin -93

Shitet nga: Agron 16 Gsh 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Kerri eshte ne gjendje shume te mire,
Ka te ndrruar komplet trapin e pare dhe korpe ,llamelen dhe drug llager.
Gjithashtu servisin e vajit dhe filterat.
Regjistrim deri ne nentor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim