Ford fiesta disel.

Shitet nga: ilmi 16 Shk 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes Ford Fiesta 1.6 Disel ne gjendje shum te mire teknike.
I posa regjistruar dhe serviset e kryera.
Per me shum mundeni me pa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim