Ford

Shitet nga: Muhamed 25 Nën 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shitet benz dhe gas.,regjitrim skaduar denim.ska
Dy dyre ne gjendje. Te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim