Ford

Shitet nga: Muhamed 01 Dhj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Benzin dhe gas 1.3 ne gjendje te regullt
Viti 1993 tri dyre goma veres te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim