Shes ford fiesta

Shitet nga: ------ 05 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 777 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes ford fiesta e sapo ardhur nga zvicrra 1.4 benzin ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim