Shitet Ford Fiesta - 1.4 tdci - 2011

Shitet nga: Faton Sot 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 218 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford Fiesta
Viti i prodhimit - 2011
Motorri - 1.4 tdci
Nderruesi - Manual
Klimatronic
Timon multifunksional
Abs/ Esp
Hapje mbyllje me teledirigjues
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

I rexhistruar ne RKS

INFO : 044/304-302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim