U SHIT...

Shitet nga: ford 15 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
shes ford fiesta 1.3 benzin motorri shum gjendje te mir shpenzimet shum tvogla dhe motorri eshte me zingjir nuk eshte me rryp, karaseria ne gjendje te mir shum i shtrengun regjistrim deri ne fund te muajit te 5 (MAJ) vetura nuyk eshte ne hipotek dhe se perkthimi mund te behet mbrenda 10 minutav ni person e ka vozit qe 10 vite pres blers serioz bojm edhe ndrrim veq me ndrrim qmimi fiks osht 750 euro ne viber mund te shkruani nersa thirrjet munt ti beni ne telefon qmimi osht fiks as 5 cent nuk i zbres kshtuqe mos hargjoni pare me thirr per ma lir flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim