U Shittttt....

Shitet nga: egzoni 01 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes - Ford fiesta 1.3 Benzin
* I Regjistrum Rks
* Hidrolik
* Gomat e Reja
* Akumllatori i Ri
* Fiesta osht ne Gjenden shum Te Mir Teknike si dhe Optik
* Per Ma Shum Info Kontaktoni ne Keta nr. 044-500396 ose 049-568247 VIBER +37744500396


Mundesi Ndrrimi me Golf. Passat. Audi. Bmw. Polo. Lupo. Smart. Opel. Mercedes Etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim