ford fiesta 1.4 tdci

Shitet nga: arben 19 Maj 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
shes ford-in ne gjendje shum te mir teknike dhe optike i ruajtur hargjimet minimale me tgabela te huja pa dogan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim