Ford Focus 1.8 Diesel TDCI

Shitet nga: Faton Lekaj 12 Nën 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet vetura Ford Focus 1.8 TDCI. Ka vetem 47000 km te kaluara dhe eshte perdorur vetem nga nje njeri. Vetura eshte blere e re dhe ka te gjitha serviset e kryera me kohe vetem tek servisi i autorizuar i Ford. Gjithashtu ka siguracion deri ne korrik, 2016. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer dhe eshte perdorur vetem ne rruge te gjata dhe jo ne qytet. Vetura eshte shume ekonomike. Shitet per arsye personale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim