Ford Focus

Shitet nga: Rifat 08 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike, dhe ka regjistrim derin ne 15.08.2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim