Ford Focus 1.8 tddi

Shitet nga: arben 25 Gsh 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
vetura eshte ne gjendje te shkelqyshme teknike dhe optike me te gjithe servisat e kryer me rregull, klim funksionale, goma te reja (sava), muzik extra Pioner, xhama elektronik etj.
vetura shitet dhe ndrrohet ne qoft se kemi interes per vetura te caktuara si Audi A3 - xhip 4x4
ju mirpres
Viber...+37744104050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim