Ford focus

Shitet nga: Arsimi 08 Sht 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shes ford focus 1.8 tdi ,ne gjendje shume te mire teknike ,posedon klim mbyllje me central,xhamat elektronik,ABS,regjistrim deri ne muajin prill 2016.Vetura eshte ne emer timpersonal ,dhe nuk eshte hipotek .per me shume informata kontaktoni ne numrin e tel. viber.+37744849797.Veturen po e shes se I kam ba dy dhe nuk po me duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim