Shes Ford focus

Shitet nga: Naki 25 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 690 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes Ford focus sa ka ardh nga gjermanija
Esht ne gjendje te rregullt
Po se don
Klim Xhama dhe pasqyre elektronike
Guma dhe fellne te reja
Radio dhe CD orgjinale
Hapet nga larg dyert dhe gepeku
Posedon dhe kuken
Qmim 1690 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim