ford focus 1.6 tdci -05

Shitet nga: arben 07 Jan 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
ford focus 1.6 tdci klim centrall komanda ne timon shum i rujtun 6 muj regjistrim 1 pronar ne kosov kilometrat e garantune shum i pastert si mbrenda dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim