shitet

Shitet nga: prishtina 23 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
vetira eshte ne gjendje te rregullt ka regjistrim 1 vit dhe motri 1.4 benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim