shitet

Shitet nga: sevi 10 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shitet vetira Ford Focus 1.4benz 2001 ne gjendje te rregullt kaishin dhomzotr te ri filtera ulen llamellen qmimi 2450bej dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim