Ford Fusion 1.4, Diesel -08

Shitet nga: Naser Novakazi 06 Sht 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fusion
Shes Ford Fusion 1.4, Diesel, ca. 124000 km reale qe mund te dokumentohen.
Viti i prodhimit eshte 2008. Ka: 5 ulese, 5 shpejtesi, kondicioner me filter antialergjik,
"Airbag" te perparshem dhe anesor, mekanizem per terheqje te rimorkios, radio origjinale te fordit,
filterin e tymosjes me teknologji te fundit,dyert me telekomand, dritaret e perparme elektrike,
pasqyrat elektrike dhe me ngrohje,
Eshte Automobil me hargjime shume ekonomike dhe i pershtatshem per familje me femije.
Automobili eshte shume i mirembajtur si ne dukje ashtu edhe ne motor pasi eshte drejtu vetem
prej nji personi dhe nuk ka kurfar mangesie.
Vjen nga Gjermania dhe nuk eshte i doganuar.

Per pyetje tjera mund te me kontaktoni ne tel. 049172515 ose ne Veiber 0049 17639745117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim