FORD GALAXY -00 e ardhur nga zvicrra

Shitet nga: pronari 06 Sht 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
SHES FORD GALAXY 2000 2.8 BENZIN I ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:FELLNE,RADIO CD,KLIME,NAVIGACION,4 GOMA TE REJA,INTERIER TEPER TE PASTER ETJ.QMIMI ESHTE:1100 EURO.TEL:045 804 239.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim