Ford galaxy 2006 automatik 7ulse

Shitet nga: bujar 17 Gsh 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
shes ford galaxy viti 2006 automatik
7ulse ne gjendje shum te mire..
9muaj regjistrim..

bej dhe ndrrim
cmimi 5300euro
049359577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim