Shes dy pashqyret per ford ka

Shitet nga: arianiti 14 Shk 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ka

shes dy pashyre per ford ka e majta dhe e djathta jon t mira

tel 044 647 279

qmimi 40ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim