Ford 4x4 2007 ndrrohet

Shitet nga: Syli 01 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 999 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Maverick
Ford 4x4 3.0 benzin shum i rujten me liber te servisev dhe vetm 43.000 km
Mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim