Ford Mondeo -06

Shitet nga: b.musaj 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes Ford Mondeo 1.8 , Viti i prodhimit 08/2006 , Ngjyr e bardhe metalike , I pa regjistruar , Te kaluara 211.000 km , Vetura posedon :
- Klim (funksionale)
-
- ESP , ABS , AirBag
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendrore
- Komanda n'timon
- 2 qelsa
- Interier te ruajtur
- Cd-Radio
... Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme
Info : 044/669-607 dhe 049/344-020
Qmimi me marreveshje
Mundesi nderrimi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim