Ford 1.8 TD '95 me klime, fellne, (turbina defekt)

Shitet nga: Bekim Dje 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

699 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shitet ford mondeo 1.8 TD karavan, me klime ne funksion me fellne alumini, goma te mira te dimrit, me dritaret e para eletrike, me pasqyre elektrike, me karriken e shoferit me rregullim elektrik, me kuke. Turbina eshte defekt dhe shpenzon vajin dhe ia hup fuqine motorrit si dhe qet tym te zi. Perndryshe eshte shume veture ekonomike dhe me ngarkese te plote dhe me klime leshut ne rruge qele i harxhon vetem 5l/100km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim