Ford Mondeo -00

Shitet nga: dritom 21 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes ose ndrroj ford mondeo 2.5 v6 177ps , vetura eshte ne gjendje te rregullut.
Per ndrrim perparsi kan golf 4 dhe passat 4 (shtoj pare kuptohet)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim