Ford mondeo

Shitet nga: Blerim 18 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes ford mondeo 1.8 tdci diesel i bardh posedon klim airbag gjamat elektronik me rrym i posaardhur nga gjermania esht i ruajtu si brenda ashtu dhe jasht esht ne gjendje te mir teknike po ashtu optike per me shum mund te na kontaktoni ne numrin qe shihni ne ekran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim