u shiiiiit flm merrjep FORD MONDEO - 02

Shitet nga: pronari 13 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 190 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
SHES FORD MONDEO 2002 E ARDHUR NGA SUEDIA NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.VETURA ESHTE 2.0 BENZIN NGJYRE METALIKE.QMIMI:1190.TEL:045 804 239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim