Ford Renger

Shitet nga: Ismet 16 Sht 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ranger
Vetura eshte me Timon ne anen e djathe.Eshte ne gjendje shum te mir kaishin rebrashni e ka te ndrruar para nje muaji,rrotat I ka te reja.Servisi komplet e ka te kryer para nje muaji.Te gjitha keto mund ti deshmoj me ane te faturave. Gjith historin e vetures I kam dokumentat per te ju a treguar.Vetura eshte e ardhur kete vit nga anglia dhe eshte me regjistrim anglez.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim