Ford Transit Viti 2005

Shitet nga: Naser gashi 06 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 490 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shitet fordi idoganun dhe homoligim dizel viti 2005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim