Ford

Shitet nga: halit 21 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shite Fordi Dhe ndrrohet me Vetur mat Vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim