Shitet kombi ford

Shitet nga: Naser 24 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shesim kombin ford transit diesel ne gjendje shume shume te mire teknile , viti i prodhimit eshte 96 dhe ka regjistrim deri ne muajin mars 2016. Kete automjet po e shesim per 1250 euro eshte dora e pare e ardhur nga germania dhe eshte viti i trete qe e kemi regjistruar vet.
Te interesuarit mund te thirrin 044.404.196 ose 049.404,196 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim