GOLF - 5 .. Diesel - 2.0 tdi - rks 11 muaj - 20..

Shitet nga: vw. volkswagen 25 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
vetura ne shitje
GOLF 5
DIESEL ... 2.0 TDI ... 6 SHpejtsi
KLIMA TRONIK
TEMPOMAT
SENSOR SHIU
GOMA TE REJA DIMERORE - Michelin
DRITARE + RETROVIZOR - Elektronike
RKS deri me 28.01.2016
SHum i ruajtur dhe i servisuar . vertetohet
Qmimi pak i negociueshem
vala
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim