GOLF V 1.9 TDI -04

Shitet nga: Fadil 28 Maj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Golf V 1.9 TDI
Viti 2004
165000 km te kaluara.
Me liber te servisit.
I posa ardhun nga gjermania.
Pa dogan.
Me klim dhe te gjitha opsionet e tjera.
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike.BNM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim