GOLF 1.9 TDI ME 6 SHPEJTSI VITI 2005 RKS

Shitet nga: MERCEDES 14 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf 1.9 TDI DIZELL SHUM N GJENDJE T MIR TEKNIKE
SHUM I RUAJTUN SI BRENDA ASHTU DHE JASHT
I ARDHUN NGA GJERMONIA
ME 175 KM
KA KLIM
2 QELSA
GOMA TE MIRA
FELLNE
MENJAQI ME 6 SHPEJTSI
VITI 09.10.2005
HIPOTEK NUK ASHT NE EMRIN TIM ASHT
QMIMI ME NDRRIM ASHT 6600
JU MIRPRESUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim