GOLF 3 -93

Shitet nga: Golf 01 Pri 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf 3
Viti i Prodhimit 93
Rexhistrime Deri Me 26.05:2015
Vetura Posedon
Air Bag
Central
Shiber
Xhama Elektronik
Pasqyre elektronike dhe me nxemje
Fellne te Bukura Te Zeza ..
FLM Per Mirkuptim Sms Mos Dergo Pres Bleres Serioz Vetura Eshte Per Merakli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim