GOLF 3 1.9 TURBO DIZEL SHUM I MIR 4 DYER V..

Shitet nga: golf 3 1.9 dizel 28 Mar 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
GOLF 3 1.9 TURBO DIZEL .....................
ME REGJESTIM ....................
ALARM-CENTRAL ....
ABS ........................
HIDROLIK ..................
GOMA DHE FELLGE TE REJA ............................
FABRIKISHT DIZEL ..................
SPOJLERA.............
VETURA ME 249000 TE KALURA TE GARANTUERA ......................
VETURA ESHT E GARAZHUAR .......................
NR TEL 044-773-330................
KONTAKTONI SE JA VLEN ........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim