Golf 2 -88

Shitet nga: Enver 17 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet dhe ndrrohet golf 2 dizel 1,6 1vir regjistrim
Viri 88 ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim