Golf 2 Diezel 1.6 -86 shitet edhe ndrrohet

Shitet nga: Golf 2 Diezel 10 Pri 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf 2 Diezel vetura osht teper erahatshme dhe shpenzimet ika teper tevogla
Ika 4 goma te dimrit pothujase te reja kit dimer jakemgjit servisin,Ulen, filterin e vajit dhe ajrit para 1 muaji ikam ndrru
Motorrin eka teper ne gjendje te mir per te tjerat osht nisen qe shihet por per Matorr dhe dokumenta garantoj
Hipothek nuk osht askaqen kurr.Rexhistrimi qe 1 jav kaskadu po Denim nuka
Vetura gjindet ne prishtin ju mipresum vetem blera serioz qmimi 850€
Me ndrrim ndryshon qmimi boj edhe ndrrim me vetur 4 dyrsh.
thirrni ne viber 37745802028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim