Golf 2 bezin 1.3 90 -90

Shitet nga: Xxxx 03 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes golf 2 benziin 90 ne gjendje shum te mir teknike rigjistrim i skaduar dhe i qlameruar d.m.th se nuk ka as nje dit denim ulset te golf 3 GTI per ma shum info kontaktoni ne tel ose ne viber 044 495 890 ose +377 495 890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim