Golf 3 Td /1992 -92

Shitet nga: golf 20 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 3 Td 1.9 1992 ne gjendje te knaqshme pronari i te cilit jom qe 10 vite ,
I ka gomat e dimrit me bandash ndersa posedon dhe goma te veres me fellne momo gjithashtu i ka xhamat elektronik dhe farat i ka te golf 4

Pres bleres serioz ose boj ndrrim me audi a 4 s/line 2007/2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim