Golf 3 ne gjendje perfekte -94

Shitet nga: Golf 3 23 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Golf 3 ne gjendje shum te mir teknike,regjistrim deri ne muajin Maj,posedon fellne shum te mira,mjaft i ruajtur nga brenda dhe jasht,pres bleres serioz,Flm per mirekuptim!!>
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim